W piątkowe przedpołudnie - 21.12.2018 r. - w kościele parafialnym w Jaroszowie uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego przygotowali przedstawienie jasełkowe.

Uczniowie przedstawili przed swoją publicznością, przygotowane przez nauczycieli: pana Tomasza Dziurlę i panią Małgorzatę Januś, uwspółcześnione widowisko o tematyce bożonarodzeniowej pt. „Jakie będą Twoje Święta Bożego Narodzenia A.D. 2018?”.

W tym bardzo symbolicznym, wzruszającym i dającym wiele do myślenia przedstawieniu bożonarodzeniowym uczestniczyli również: dyrektor szkoły - Beata Jankiewicz, grono pedagogiczne, rodzice, uczniowie oraz zaproszeni goście: ks. Marek Krysiak oraz radna Rady Miejskiej w Strzegomiu pani Krystyna Lewicka.

Gra aktorska uczniów, śpiewanie kolęd i pastorałek, a także gra na kilku instrumentach (skrzypce, gitara i bongosy) zostały wzbogacone podkładami muzycznymi i prezentacją multimedialną.

Przedstawienie to wprowadziło uczniów, nauczycieli oraz zaproszonych gości w radosną atmosferę, którą kontynuowano podczas wigilii klasowych.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w to przedstawienie i bardzo dobrze odegrali swoje role.

W tegorocznych „Jasełkach” wystąpili: Roksana Chodorowska, Bartosz Matuszak Agata Pejta, Maria Michałowska Natalia Machnikowska, Jakub Hordyński, Diana Rogalska Aleksander Kowalski Aleksandra Sypko, Daniel Kuszaj, Amelia Gajos, Alan  Korzystka, Julia  Kowalczyk, Julia Drożdż, Ignacy Pieszko,  Julia  Drohomirecka Kacper Młynarski, Julia Soroka, Adrian  Głód, Dominik  Antosiak, Łucja Kołodziej, Przemysław  Januś, Nicole  Matuszak, Maciej Kawiak oraz uczennice ze szkolnej scholii „Emaus”.