Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni,  kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków.

Kiedyś każdy z nas był dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają dziadkowie. Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i dzień później Święto Dziadka  to uroczystość zapisana w kalendarzu wydarzeń Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 23 stycznia 2019 r. Zaproszeni goście, przybyli do szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. Swą obecnością uświetniły także naszą uroczystość – dyrektor Beata Jankiewicz oraz  wicedyrektor Violetta Posłuszna-Koziałkowska - witając zaproszonych gości i składając życzenia Babciom i Dziadkom.

Po powitaniu. nadszedł czas na występy trzecioklasistów. Były więc występy wokalne, taneczne i recytatorskie. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.  Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.