Dnia 31.05.2019 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się konkurs matematyczny ph. „Mistrz matematyki klas I - III”.

Swoją wiedzę i umiejętności matematyczne sprawdziło 15 uczniów z klas I-III szkoły podstawowej. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności rozwiązywania zadań, łamigłówek i zagadek matematycznych. Przygotowane dla każdego ucznia zadania konkursowe sprawdzały wiedzę matematyczną. W konkursie wzięli udział uczniowie, którzy wytypowani zostali przez wychowawców po eliminacjach klasowych. Uczniowie każdej z klas reprezentowali inną kategorię wiekową. Dla uczniów z każdej kategorii wiekowej przygotowane były dostosowane do ich wiadomości i umiejętności zestawy zadań. W trakcie konkursu uczniowie rozwiązywali test na rozwiązanie, którego mieli 45 minut.

„Mistrzynią matematyki” klas I- III została Anna Kowalczyk

Gratulacje!