baner4.jpg

Czerwiec to jeden z miesięcy szczególnie wyczekiwany przez dzieci, a to dlatego, iż 1 czerwca to właśnie Ich święto - Dzień Dziecka.

Tego dnia wiele się dzieje nie tylko w naszych domach, ale i we wszystkich placówkach edukacyjnych. W poniedziałek - 3 czerwca 2019 roku - także i w naszej szkole było wiele wrażeń.

Wychowawczynie klasy II i III SP przygotowały wiele atrakcji dla swoich wychowanków. Wspólnie udaliśmy się na „zielone boisko”, a tam zaczęliśmy świętowanie od pieczenia kiełbasek na ognisku. Puszczanie latawców, baniek mydlanych -  to kolejne z przygotowanych atrakcji. Były także „balonowe konstrukcje” oraz malowanie twarzy. Dzieci chętnie udzielały się sportowo: badminton, mini golf, piłka nożna, skakanki, hula-hop. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Rodziców.  Zadowoleni wróciliśmy do klas.