baner8.jpg

Dnia 6 grudnia 2019 r. – uczniowie z klas I – III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawcami pojechali do kina w Strzegomiu na film  pt. „Kraina Lodu II”.

Film dostarczył widzom wiele wzruszeń. Opowiadał o wartości rodziny i poświęceniu się dla innych. Znalazło się też miejsce na chwilę zadumy nad destrukcyjną potęgą strachu i ignorancji. Dzieci śmiały się z uroczego ducha ognia.

Uczniów rozbawiały filozoficzne rozważania Olafa. Wszystkim, niezależnie od wieku, wiele zabawy dostarczyły niezdarne zabiegi Kristoffa, którego dzielnie wspierał lojalny Sven. Oczywiście film Kraina lodu II" znany jest z bardzo lubianych przez najmłodszych piosenek, które dzieciaki doskonale znają. Niemal każda mogłaby stać się godną następczynią „Let It Go" i wszystkie wypadają bardzo dobrze w polskiej wersji językowej.

Wyjazd został zorganizowany dla uczniów jako jedna z atrakcji tego wyjątkowego dnia w roku.