baner2.jpg

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie „WIOSNA”, w którym również w tym roku uczestniczyła społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie.

Akcję koordynowała pedagog Sylwia Chrut-Rudnicka - opiekun Koła Wolontariatu. Wśród zebranych artykułów była żywność trwała, środki czystości, odzież, obuwie pościel, zabawki, kuchenka gazowa. Wszystkie artykuły zostały przekazane do magazynu w Strzegomiu, które przewiózł  przyjaciel szkoły – pan Tomasz Trestka .

Uczniowie, rodzice, dyrekcja i nauczyciele, wykazali się dużym zaangażowaniem w zrobieniu paczki dla potrzebującej rodziny. Wolontariusze przez kilka dni pakowali prezenty, aby nadać  im świąteczny charakter .

Do „Szlachetnej paczki" wykonywanej przez społeczność szkolną dołączyli sponsorzy ze Strzegomia, którym bardzo serdecznie dziękujemy:

Sandra Golińska

Galaktyka Piękna Damian Dobrnowski

Ewa Zapolna

Emilia Więckowska

Grzegorz Sulima

Sabina Wiktorowicz

Kamila Partyka

Tomasz i Ula Dulemba

Grupa Discoverer of Secrets

Diana Szwed

Aleksandra Solima