baner3.jpg

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Jaroszowie zostało zorganizowane 26 czerwca 2020 r. Niestety bez uroczystej oprawy, w reżimie sanitarnym i w wyznaczonych odstępach czasowych.

Dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz - w szczególny sposób pożegnała swoich tegorocznych Absolwentów. Zadbano o to, by miła atmosfera i odświętny strój Ósmoklasistów, dał im choć namiastkę tej ważnej dla nich chwili – pożegnania z jaroszowską szkołą podstawową, w której spędzili ostanie 8 lat swojego życia. Pod czujnym okiem wychowawczyni – Doroty Burzyńskiej – uczniowie wpisali się do pamiątkowej Księgi Absolwentów.

Zgodnie ze Statutem Szkoły wyróżniono uczennicę, której wręczono statuetkę „Najlepszego Absolwenta 2019/2020” - w tym roku otrzymała ją Adrianna Koziejska. Uczennica za swoje osiągnięcia w nauce i w zachowaniu otrzymała jeszcze z rąk Burmistrza – Zbigniewa Suchyty nagrodę dla „Najlepszego Absolwenta”.

Najwyższą średnią ocen - 5, 33 - w tym roku szkolnym zdobyła szóstoklasistka –
Justyna Redlica, która w minionym roku pełniła również zaszczytną funkcję Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego.

NAGRODY KSIĄŻKOWE I ŚWIADECTWA Z WYRÓŻNIENIEM OTRZYMALI:

klasa 1a - Antoni Angrys, Dawid Dworak, Joanna Różańska, Filip Szewczyk,
Wiktor Świdziński

klasa 2a – Bartosz Burdziński, Krystian Capillo, Aleksandra Hućko, Zuzanna Gesing – Miśkiewicz, Julian Marszalik, Patryk Śluczka

klasa 3a – Antoni Kowalczyk, Julia Miklaszewska, Zuzanna Pikuła, Emilia Baniewicz,
Alex Nowak, Michał Ścigajło

klasa 4a – Anna Kowalczyk, Aleksander Łabędzki, Nadia Świątek, Oliwia Szczepanek,
Filip Bujak, Lena Styczeń

klasa 5b  – Łucja Kołodziej, Filip Kiełbowicz, Przemysław Januś, Gabriel Nowak,
Adrian Grajny

klasa 6a – Patrycja Kowalczyk, Mateusz Machnikowski, Sebastian Kramarz

klasa 6b – Justyna Redlica, Aleksander Kowalski, Krzysztof Supranowicz, Milena Wićko, Julia Soroka,

klasa 7a – Maciej Kawiak, Kacper Młynarski, Alan Korzystka

klasa 8a – Adrianna Koziejska, Wiktoria Świątoniewska, Robert Włodkowski,
Malwina Dzieniszewska, Hanna Peszek,

Nagrody książkowe oraz dyplomy za 100% frekwencję otrzymali:
Maciej Smoleński (kl.3a), Roksana Kutaj (kl. 5b), Jagoda Przepłata (kl. 6a), Justyna Redlica (kl. 6b), Krystian Chomiuk (kl. 7a), Jakub Hordyński (kl.7a) i Kinga Stępień (kl. 7a).

Wychowawczynie klas 6. wręczyły także Listy Gratulacyjne dla Rodziców, za wyróżnienie ich dzieci do pełnienia zaszczytnej funkcji reprezentowania szkoły w poczcie sztandarowym w nowym roku szkolnym, a są to:

kl. 6a – Patrycja Kowalczyk, Sebastian Kramarz, Oktawian Ziora

kl. 6b – Julia Soroka, Milena Wićko, Hanna Zięba, Bartosz Krupczak.

WRĘCZONO TAKŻE DYPLOMY DLA MISTRZÓW:

„MISTRZ MAPY” – Maciej Kawiak (kl. 7a)

„MISTRZ PRZYRODY” – Aleksander Łabędzki (kl. 4a)

„MISTRZ STECHIOMETRII” – Adrianna Koziejska (kl. 8a)

„MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO” – Wiktoria Świątoniewska (kl. 8a).

NAGRODY I DYPLOMY W SZKOLNYM KONKURSIE ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH OTRZYMALI:

Magdalena Kossowicz (kl. 2a) – akcja „Zbieram PET-y”

Magdalena Kossowicz (kl. 2a) – akcja zbiórki zużytych baterii

Nadia Świątek (kl. 3a) – akcja zbiórki makulatury.