Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Jaroszowie było zorganizowane 23 czerwca 2017 r. w wakacyjnie ozdobionej sali gimnastycznej w dwóch odsłonach.

Najpierw, o godz. 8.00, swoją uroczystość mieli najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej, którym towarzyszyli nauczyciele, rodzice i dyrekcja szkoły.

Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Klasa 1a – Wiktor Bagienko, Anna Kowalczyk, Aleksander Łabędzki, Nadia Świątek, Oliwia Szczepanek, Filip Bujak.

Klasa 2a – Rozalia Nycz, Wiktor Głowacki, Martyna Trela, Julia Świątkowska.

Klasa 2b  – Łucja Kołodziej, Filip Kiełbowicz, Przemysław Januś, Adrian Grajny, Bartłomiej Giza, Hanna Balcarzak, Zuzanna Skiera, Dawid Chodorowski.

Klasa 3a – Patrycja Kowalczyk, Weronika Diduszko, Julia Wiraszka, Mateusz Machnikowski, Nikola Pilarczyk, Sebastian Kramarz.

Klasa 3b – Justyna Redlica, Julia Soroka, Martyna Zając, Fabian Miś, Aleksander Kowalski.

Po raz pierwszy wręczono tytuły MISTRZÓW z poszczególnych przedmiotów:

MISTRZ MATEMATYKI” kl. I-III SP

KLASA I - Aleksander Łabędzki

KLASA II - Bartłomiej Giza

KLASA III - Nikola Pilarczyk

MISTRZ PRZYRODY” kl. III SP – Bartosz Krupczak

„ORTOGRAFEK - MISTRZ ORTOGRAFII” dla uczniów z kl. II-III SP

KLASY II - Przemysław Januś

KLASY III – Julia Wiraszka

„MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO” dla uczniów z kl. I-III SP - Krzysztof Supranowicz

 

Tytuł „Super Klasy”, puchar przechodni wypełniony słodkościami oraz bon na 150 zł od Rady Rodziców otrzymali uczniowie z klasy 1a SP, a Bartłomiej Giza (2b) otrzymał nagrodę w szkolnym konkursie zbiórki makulatury.

Po zakończeniu pierwszej części uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli w mszy świętej dziękczynnej, podczas której uczniowie podziękowali ks. proboszczowi Markowi Krysiakowi za opiekę duchową i udział w życiu szkoły w mijającym roku szkolnym.

Druga część uroczystości szkolnej rozpoczęła się o godz. 10.00, a poprowadziła ją nowa przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Wioletta Kardynał.

 

Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Klasa 4a – Julia Drohomirecka, Maciej Kawiak, Kornelia Łabędzka, Kacper Młynarski, Alan Korzystka, Nicole Matuszak, Weronika Świrska, Jakub Hordyński, Jagoda Zając, Aleksandra Krymska
Klasa 5a - Hanna Peszek, Adrianna Dubielczyk, Szymon Przepłata, Robert Włodkowski Wiktoria Świątoniewska, Alicja Bohonos
Klasa 6a – Diana Rogalska, Natalia Machnikowska, Małgorzata Szczepny, Mikołaj Ziora

Nagrody za roczną 100% frekwencję odebrali: Oskar Drozdowicz (4a), Oliwia Dzieniszewska (5a), Adam Lasko (5a), Kinga Redlica (6a).

Nagrody za zaangażowanie się w szkolną eko- zbiórkę surowców wtórnych odebrali: Krystian Chomiuk (4a) w akcji „Zbieram PET-y” i w konkursie dot. zużytych baterii.

Tytuł „Super Klasy”, puchar przechodni wypełniony słodkościami oraz bon na 150 zł od Rady Rodziców otrzymali uczniowie z klasy 4a szkoły podstawowej i 2a gimnazjum. Roczne zmagania pokazały jak potrzebne jest zaangażowanie całej klasy, by wykonać bardzo wiele zadań ocenianych przez członków Samorządu Uczniowskiego.

Nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem otrzymali również gimnazjaliści:

Klasa 1 gim. – Emilia Henike, Mateusz Brokos, Klaudia Goldian

Klasa 2 gim – Zuzanna Kawiak, Zofia Malinowska, Sebastian Bohonos

 

Dyrektor – Beata Jankiewicz wręczyła Listy Gratulacyjne Rodzicom - dumnym z osiągnięć swoich dzieci.

Tytuł „Najlepszego Sportowca” zdobyli szóstoklasiści: Aleksandra Sypko i Mikołaj Ziora. Puchar przechodni otrzymali także uczniowie kl. 6a, którzy wygrali w Międzyklasowych Rozgrywkach Sportowych.

 

Po raz pierwszy wręczono tytuły MISTRZÓW z poszczególnych przedmiotów:

MISTRZ RACHUNKU” kl. IV-VI SP:

KLASA IV – Julia Drohomirecka

KLASA V – Szymon Przepłata

KLASA VI – Michał Siedlecki

 

MISTRZ RACHUNKU” kl. I-III GIM:

KLASA I – Aleksandra Wnęk

KLASA II – Konrad Puchalski

KLASA III – Julia Trestka

 

MISTRZ PRZYRODY” kl. IV-VI SP:

KLASA IV – Maciej Kawiak

KLASA V – Hanna Peszek

KLASA VI – Natalia Machnikowska

 

„MISTRZ MAPY GEOGRAFICZNEJ” kl. I-III GIM. - Konrad Puchalski

„MISTRZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO” kl. I-III GIM. – Zuzanna Kawiak

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO” kl. IV-VI SP - Małgorzata Szczepny

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO” kl. I-III GIM. - Zuzanna Kawiak

„MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO” kl. IV-VI SP - Maciej Kawiak

„MISTRZ PRZEDMIOTÓW PRZYRODNICZYCH” z kl. I-III GIM. – Zuzanna Kawiak

MISTRZ STECHIOMETRII” dla uczniów z kl. I-III GIM.

KLASA I – Mateusz Brokos

KLASY II – Zuzanna Kawiak

KLASY III – Wiktoria Łobodziec

MISTRZ PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO” – Zofia Malinowska

Pani dyrektor – Beata Jankiewicz wręczyła także podziękowania dla Rodziców, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji X Festynu Rodzinnego.

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie oraz Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz
szczęśliwego powrotu do szkoły.

Dyrektor szkoły

Beata Jankiewicz