Ułatwienia dostępu

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2026 by GPIUTMD

 

W piątek -  19 czerwca 2026 r. - ósmoklasiści z Jaroszowa wraz z wychowawczynią zostali zaproszeni przez Burmistrza Strzegomia – Krzysztofa Kalinowskiego na tradycyjne spotkanie tegorocznych absolwentów z wszystkich szkół gminy Strzegom.

Spotkanie zostało zorganizowane na dziedzińcu CAS „Karmel” w Strzegomiu. Najpierw zaproszono uczniów na zwiedzanie miasta z przewodnikami, a później na poczęstunek – kiełbaski z grilla, napoje i popcorn. Pogoda dopisała i dobry humor także.

Spotkania młodzieży to bardzo dobry pomysł na ich integrację. Po wakacjach większość z nich spotka się w nowych szkołach.



Profilaktyka