Ułatwienia dostępu
W piątek - 19 czerwca 2026 r. - ósmoklasiści z Jaroszowa wraz z wychowawczynią zostali zaproszeni przez Burmistrza Strzegomia – Krzysztofa Kalinowskiego na tradycyjne spotkanie tegorocznych absolwentów z wszystkich szkół gminy Strzegom.
Spotkanie zostało zorganizowane na dziedzińcu CAS „Karmel” w Strzegomiu. Najpierw zaproszono uczniów na zwiedzanie miasta z przewodnikami, a później na poczęstunek – kiełbaski z grilla, napoje i popcorn. Pogoda dopisała i dobry humor także.
Spotkania młodzieży to bardzo dobry pomysł na ich integrację. Po wakacjach większość z nich spotka się w nowych szkołach.