Ułatwienia dostępu

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2026 by GPIUTMD

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/piotr2/web/zsp.jaroszow.pl/public_html/images/galeria/2025_26/zoo_osmoklasisto.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/2025_26/zoo_osmoklasisto

We wtorek – 23.06.2026 r. – ósmoklasiści z ZSP w Jaroszowie wzięli udział w ostatniej wycieczce klasowej do Wrocławia.

Kiedy dopisuje piękna pogoda i kiedy oceny są już wystawione jest czas, by spędzić go miło z ludźmi, którzy byli obok nas od wielu lat. Po wakacjach wszystko będzie już „po nowemu”.

Spacer po wrocławskim ZOO i atrakcje w AFRYKARIUM były główną atrakcją tej wycieczki. Niespieszne zwiedzanie, wspólne zdjęcia i artystyczne ujęcia flory i fauny – pozwoliły na wspólne spędzenie czasu, rozmowy i zabawę.

Uczniom towarzyszyła wychowawczyni Monika Bytnar-Gołembiowska i psycholog Aleksandra Lebiedzińska.

{gallery}2025_26/zoo_osmoklasisto{/gallery}



Profilaktyka