Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

Trzej uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie zostali nagrodzeni w konkursach: wokalnym i plastycznym.

Uczniowie klasy 4 – Ignacy Pieszko i Antoni Kowalczyk wzięli udział w XVII Konkursie Piosenki dla Dzieci ph. „Przebój z jajem” organizowanym w kwietniu br. przez Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy. Chłopcy, przy pomocy rodziców, nakręcili filmik z prezentacją piosenki pt. „Tanie dranie” z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. Zostali wyróżnieni przez jury, a swoją nagrodę, w pięknym geście, przekazali na licytację dla chorej na SMA Amelki Gmyrek.

 Natomiast szóstoklasista – Gabriel Nowak wziął udział w konkursie plastycznym ph. „Wiwat maj, trzeci maj”, który był zorganizowany w maju br. przez Strzegomskie Centrum Kultury.  Gabryś otrzymał pamiątkowy dyplom oraz bon upominkowy na 50 zł do „Empiku” i słodkości.

Warto wspomnieć, że na konkurs powiatowy w Świdnicy przesłana została także prezentacja Małgorzaty Gałdyś z kl. 6b, a w konkursie plastycznym wzięły udział uzdolnione plastycznie dziewczęta: Nadia Świątek (kl. 5a) i Łucja Kołodziej (kl. 6b).

Już dziś zapraszamy naszych uzdolnionych uczniów na przyszłoroczną Galę Talentów, która ze względu na pandemię nie była także w tym roku zorganizowana w naszej szkole.