Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2023 by GPIUTMD

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić, skoro w tym dniu w szkołach organizowane są  konkursy  i zabawy sportowe.

O godzinie 9.00 uczniowie klas I - III z ZSP w Jaroszowie spotkali  się na boisku „Orlik”, gdzie przygotowano dla nich liczne konkursy i zabawy sportowe. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zorganizowali wiele ciekawych gier i zabaw, w których uczniowie mogli ze sobą rywalizować.  Wynik w tych pojedynkach nie był najważniejszy, liczyła się jedynie dobra zabawa.

W dalszej części dnia, uczniowie z poszczególnych klas mieli możliwość zaprezentowania się w różnorodnych działaniach. Uczniowie klasy 2: rysowali kredą na podwórku szkolnym, obejrzeli film „Duszek”, modelowali z balonów, grali w gry i zjedli smaczną pizzę. Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku. Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie, dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić nie tylko w świecie wirtualnym.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023