Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2021 by GPIUTMD

Dnia 8 czerwca 2021 r. dla drugoklasistów z ZSP w Jaroszowie został zorganizowany Konkurs Pięknego Czytania.

Uczniowie otrzymali do przeczytania krótki fragment książek: „O psie, który jeździł koleją” oraz „Cukierku, Ty Łobuzie” zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, Słuchając i oceniając występy uczniów, brano pod uwagę: bezbłędność czytania, płynność, wyrazistość oraz interpretację czytanego tekstu.

Cele konkursu: kształcenie umiejętności interpretacji tekstu literackiego, stworzenie możliwości prezentacji własnych umiejętności oraz porównywania ich z umiejętnościami innych, rozwijanie i utrwalanie u dzieci potrzeb i nawyków czytelniczych.

Laureatami konkursu zostali uczniowie:

Dawid Dworak - I miejsce
Joanna Różańska -  II miejsce
Antoni Angrys - III miejsce

Rekrutacja 2021/2022