Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

W środę  – 1 września 2021 r. – na podwórku szkolnym Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie został zorganizowany uroczysty apel z pocztem sztandarowym, w którym wzięli udział uczniowie, rodzice, dyrekcja, nauczyciele.

Tradycyjnie, o godz. 8.00 rozpoczęto nowy rok szkolny mszą św. w Kościele Parafialnym w Jaroszowie, którą celebrował ks. proboszcz Marek Krysiak

Wszyscy uczniowie spotkali się na apelu na podwórku szkolnym. Po odśpiewanym hymnie państwowym,  pani dyr. Beata Jankiewicz przywitała dzieci i młodzież, rodziców uczniów kl. I, nauczycieli i pracowników szkoły.

Pani dyrektor przedstawiła najważniejsze zmiany dotyczące pracy w nowym roku szkolnym w warunkach pandemicznych oraz życzyła swoim uczniom wysokich wyników i licznych sukcesów w nauce i zachowaniu. Zapewniła także wszystkich, że placówka jest dobrze przygotowana na przyjęcie swoich uczniów.

Ważnym punktem uroczystości było wręczenie pierwszoklasistom odblaskowych gadżetów, które mają sprzyjać bezpieczeństwu dzieci w drodze do szkoły do domu.

Następnie uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami, którzy rozdali im podręczniki, aby już od 2 września uczniowie rozpoczęli rzetelną pracę, której efekty zostaną ocenione w czerwcu 2022.