Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2021 by GPIUTMD

 

W jaroszowskiej szkole obchodzono XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym roku był to piątek – 1 października.

Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogą dać przykład dzieciom – pokazując swoją doskonałą znajomość trudnych przypadków mnożenia.

„Tabliczkowa wiedza” sprawdzana była w niecodzienny sposób – podczas krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia. Egzaminatorami, tradycyjnie byli uczniowie z klasy 4, którzy sprawdzili znajomość tabliczki mnożenia wśród starszych kolegów oraz nauczycieli.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy zdali pomyślnie egzamin z tabliczki i tym samym uzyskali tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia” poświadczony odpowiednim certyfikatem.

Baner projektu code week