Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

Święta należy obchodzić w gronie najbliższych nam osób. Wielkanocne stoły są najważniejszym elementem polskiej tradycji. Tuż przed przerwą świąteczną, rodzinna atmosfera panowała również w szkole, Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie.

Wychowawcy i uczniowie przygotowali się do tych spotkań w klasach. Były rozmowy o tradycji i wspólnym świętowaniu. Dyrektor Beata Jankiewicz odwiedziła każdą z klas, by swoim uczniom i ich wychowawcom złożyć świąteczne życzenia.

Po dwóch latach przerwy, znowu wracamy do kultywowania naszych szkolnych tradycji, które są tak ważne w budowaniu ważnych dla nas wszystkich relacji w szkolnej społeczności.