Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Uczniowie z klas pierwszych, drugich oraz trzeciej z ZSP w Jaroszowie od dłuższego czasu przygotowywali się i ćwiczyli pod okiem swoich wychowawców, aby jak najlepiej zaprezentować się podczas występu w „Klubu Seniora” w Jaroszowie.

 Seniorzy z wielkim skupieniem i wzruszeniem oglądali występy dzieci. Był też czas na wizytę specjalnego Gościa.W „Klubie Seniora” pojawiła się Myszka Mimi, która podziękowała dzieciom za piękny występ oraz złożyła wszystkim Babciom i Dziadkom życzenia z okazji ich święta.

Uczniowie wręczyli seniorom upominki - w postaci własnoręcznie  wykonanych laurek. Na zakończenie zrobiono wspólne zdjęcie, a dzieci, w podziękowaniu za ich piękne przygotowanie się do występu, dostały mnóstwo słodkości.

Dziękujemy, że mogliśmy wystąpić przed tak wspaniałą publicznością. Widzimy się za rok!

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023