Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

W poniedziałek - 12 czerwca 2023 – w bibliotece szkolnej w Jaroszowie odbył się konkurs „Pięknego Czytania dla uczniów z klas I-III”.

Celem konkursu była promocja czytelnictwa,  budzenie zainteresowania wartościową literaturą dziecięcą,  stworzenie możliwości prezentacji własnych umiejętności oraz  porównanie ich z umiejętnościami innych, kształtowanie umiejętności pięknego czytania, uczenie rywalizacji w miłej atmosferze.

Każdą klasę reprezentowało 3 uczniów, wybranych w eliminacjach klasowych.

Konkurs odbył się w dwóch etapach: pierwszy polegał na zaprezentowaniu fragmentu tekstu przygotowanego w domu. W  drugi etapie uczniowie mieli za zadanie zmierzyć się z tekstem przygotowanym przez organizatora.

Nad przebiegiem konkursu czuwała jego organizatorka Klaudia Rychel, a oceny umiejętności czytelniczych uczniów dokonywała komisja w składzie: dyrektor Beata Jankiewicz, bibliotekarka Monika Bytnar-Gołembiowska oraz nauczycielka Marzena Białek.

LAUREATAMI KONKURSU ZOSTALI:

I miejsce - Adam Lech klasa I a
II miejsce – Oliwier Świątek klasa III a
III miejsce – Mateusz Szczepek klasa I a

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do codziennego czytania
i życzymy sukcesów czytelniczych na dalsze lata!

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023