Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

We wtorek - 13 czerwca 2023 roku - odbył  się Szkolny Konkurs Matematyczny „ Mistrz Matematyki klas I-III”.

Celem konkursu było  rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych, kształtowanie umiejętności logicznego myślenia oraz popularyzacja matematyki wśród uczniów edukacji wczesnoszkolnej. W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas I-III wyłonionych w eliminacjach klasowych.

Uczniowie otrzymali zadania dostosowane do wiadomości i umiejętności  każdej grupy wiekowej. Po sprawdzeniu prac okazało się, że dwoje uczniów otrzymało maksymalną ilość punktów i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce i tytuł  „Mistrza Matematyki klas I-III” 
Wojciech Szymański z kl. IIb
II miejsce - Kalina Rachwał z kl. IIIa
III miejsce - Sebastian Brańka z kl. IIIa
wyróżnienie – Mateusz Szczepek z kl. Ib

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023