Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

W piątek - 20.10.2023 r. – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie wziął udział w projekcie edukacyjnym w ramach zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego pn. „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka”, zorganizowanym przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, dzięki wsparciu środków unijnych.

W zajęciach edukacyjnych nt. bezpieczeństwa w ruchu drogowym uczestniczyły dzieci z klas I-III oraz grupa przedszkolaków z zerówki.  Najmłodsi obejrzeli kilka krótkich filmików dotyczących uczestników ruchu drogowego oraz rozmawiali o bezpiecznych miejscach do zabawy, zasadach podróżowania autokarem, niezbędnym wyposażeniu rowerzystów i numerach alarmowych. Rozwiązywali również krzyżówkę i odgadywali zagadki. Jednym z zadań było także prawidłowe przekroczenie przejścia dla pieszych. Wszystkie zadania były nagradzane.
Uczestnicy zajęć otrzymali kamizelki z logo projektu oraz upominki edukacyjno-odblaskowe.

 

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023