Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

Dnia 7 listopada br. dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie - Beata Jankiewicz wręczyła czwartoklasistom nowe laptopy otrzymane w ramach programu Ministerstwa Cyfryzacji „Laptop dla Ucznia".

To był ekscytujący dzień dla uczniów i ich Rodziców. Od dzisiaj, mogą oni korzystać z przekazanego na własność, bezpłatnego sprzętu, który będzie osobistym narzędziem ucznia i ma służyć mu do celów edukacyjnych, rozwijania jego pasji i zainteresowań. A w praktyce oznacza to, że uczeń będzie mógł korzystać z niego w szkole, w domu i wszędzie tam, gdzie będzie mu to potrzebne.

Program „Laptop dla Ucznia” to rządowy program, którego celem jest wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów oraz wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych. Program ten zakłada, że każdy uczeń 4 klasy szkoły podstawowej otrzyma na własność bezpłatny laptop, który będzie służył mu w kolejnych latach edukacji.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023