Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Społeczność z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, w tegorocznej XXIV edycji ogólnopolskiej akcji ph. „Góra Grosza” uzbierali 2103 monet na łączną kwotę 59 zł i 6 gr.

Inicjatywa zbiórki została podjęta przez Samorząd Uczniowski, który zachęcał wszystkich do wypełniania monetami wielkiego słoja, znajdującego się przez całe pierwsze półrocze w ogólnodostępnym miejscu w szkole.

W tym roku, liczeniem monet zajęli się szóstoklasiści, którzy także odpowiednio zapakowali przesyłki.

Wrzucając monety na „Górę Grosza”, przekazuje się w ten sposób środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.

„Towarzystwo Nasz Dom” od wielu lat wspiera dzieci i młodzież, finansując m.in. pomoc specjalistyczną (terapie, rehabilitacje), pracę z rodziną biologiczną, rozwój indywidualnych zainteresowań wychowanków (stypendia, korepetycje, zajęcia dodatkowe, kursy zawodowe). Prowadzone są również specjalistyczne Domy dla Dzieci oraz ośrodki wsparcia psychologicznego PORT.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023