Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Na ciekawy pomysł spędzenia walentynkowego przedpołudnia w kinie, wpadli uczniowie z klasy 6, 7 i 8 z ZSP w Jaroszowie i wraz z nauczycielkami wspólnie obejrzeli film pt. „Cudowny chłopak. Biały ptak” w świdnickim „Multikinie”.

Recenzje filmu, a wcześniej książki, brzmiały bardzo zachęcająco. To niezapomniana opowieść z czasów II wojny światowej o odwadze i sile dobroci, które odmieniają ludzkie serca, budują mosty, a nawet ratują to, co najcenniejsze – ludzkie życie. Miło było spotkać, tym razem już dojrzałego, Juliana który odkrywa poruszającą historię swojej babci.

Film bardzo podobał się uczniom, a dla nauczycieli będzie on doskonałą okazją do rozmów o „rzeczach ważnych” podczas lekcji języka polskiego, historii lub godzin wychowawczych.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023