Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Uczniowie z ZSP w Jaroszowie chętnie biorą udział w konkursach z języka angielskiego. Ostatnio przedstawiliśmy laureatów z klas 4-8. Tym razem, chcielibyśmy pochwalić się osiągnięciami naszych młodszych uczniów z klas 1-3, którzy wzięli udział już w kolejnej edycji szkolnego konkursu z języka angielskiego „Spelling Bee”.

Formuła konkursu jest bardzo dobrze znana na całym świecie, a przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Zadaniem uczniów jest poprawnie przeliterowanie wyczytanych kolejno słów. Potrzebna jest oczywiście znajomość angielskiego alfabetu, ale także zasób słownictwa i pełne skupienie.

Komisja Konkursowa w skład, której zasiadły: wicedyrektor Violetta Posłuszna-Koziałkowska, nauczycielka języka angielskiego Katarzyna Adamska oraz organizatorka konkursu nauczycielka języka angielskiego Joanna Pietras.

OTO LAUREACI:
I miejsce - Wojciech Szymański klasa 3b
II miejsce - Zuzanna Kaszuba klasa 2a
III miejsce - MartynA Szymańska klasa 3a

Gratulujemy!

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023