Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

W pierwszy dzień wiosny - 21 marca 2024 r. - w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie zorganizowano X Wiosenny Przegląd Młodych Talentów.

Od 2012 r. to przedsięwzięcie cieszy się dużym zainteresowanie wśród uczniów, ponieważ są oni nominowani przez swoich wychowawców do tej wyjątkowej Gali Talentów.

Uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej. Zaprezentowali się uczniowie z wszystkich klas. Dekorację w sali tworzyły plansze z pracami plastycznymi uczniów.

Występy uczniów podziwiały: Beata Jankiewicz – dyrektor szkoły i Violetta Posłuszna – Koziałkowska – wicedyrektor szkoły oraz nauczyciele i uczniowie.

Konferansjerami byli szóstoklasiści: Zuzanna Gesing-Miśkiewicz i Wojciech Kurzeja, którzy bardzo dobrze zaprezentowali się szkolnej publiczności.

W klasach 1-3 nominowanych było 31 uczniów, a „na żywo” zaprezentowały się: Solomija Prysiazhna (talent muzyczny - gra na keyboardzie), Klaudia Hordyńska (talent wokalny), Fabian Bobowski i Lena Kowalczyk (talent wokalny), Zuzanna Rychel (talent wokalny) i Martyna Szymańska (talent sportowy – pokaz akrobatyczny). Uczniowie i wychowawczynie z klas: 1a, 2a, 2b, 3a i 3b  specjalnie na tę okazję przygotowały wiosenne występy wokalne.

W klasach 4-8 nominowano 30 uczniów, natomiast „na żywo” zaprezentowali się: Aleksandra Hućko (talent taneczny), Zuzanna Gesing-Miśkiewicz (talent wokalny), Magdalena Kossowicz (talent recytatorski), Eva Prysiażna (talent sportowy – pokaz akrobatyczny), Ignacy Pieszko (talent muzyczny – skrzypce), Anna Kowalczyk (talent sportowy - pokaz akrobatyczny).

Warto wspomnieć również o przygotowaniu przez wychowawczynie i uczniów z klas 4-8 indywidualnych prezentacji prowadzonych przez klasowych konferansjerów: Sebastiana Brańkę (kl. 4), Verę Barodzich (kl. 5), Krystiana Capillo (kl. 6), Zuzannę Pikułę (kl. 7) i Aleksandra Łabędzkiego (kl. 8).

X Wiosenny Przegląd Młodych Talentów przygotowała szkolna koordynatorka wspierania uzdolnień Monika Bytnar – Gołembiowska oraz Joanna Pietras. Dekoracją zajęła się Marzena Białek, a także wychowawczynie z klas 1-3. Prezentacje multimedialne zostały umieszczone na szkolnej stronie internetowej.

Prezentacja

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023