Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

W dniu 30.03.2021 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbyły się trzy spotkania online, które poprowadził pan Józef Jabłoński, komendant Oddziału Miejsko-Gminnego OSP RP w Strzegomiu.

Odbyły się one jako jedno z sześciu zadań zaplanowanych w ramach IV edycji dolnośląskiego programu edukacyjnego pn. „Bezpieczny Dolnoślązak”. Warsztaty te miały odbyć się stacjonarnie, podczas zajęć uczniów w szkole, jednak ze względu na niespodziewane przejście uczniów na zdalne nauczanie postanowiliśmy przeprowadzić je na platformie MS Teams.

Warsztaty dotyczyły zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach zagrożenia naszego życia, takich jak: pożar, powódź, gradobicie czy też pandemia Covid-19 i zostały przeprowadzone dla uczniów klas I-III.

Prowadzący warsztaty bardzo kompetentnie omówił wszystkie zasady, a także zobrazował je odpowiednimi materiałami multimedialnymi (filmiki instruktażowe). Na pewno było to bardzo wartościowe i pożyteczne szkolenie naszych uczniów.

Na zakończenie pani Beata Jankiewicz, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wręczyła panu Józefowi Jabłońskiemu okolicznościowe podziękowanie za podjęty trud przeprowadzenia tych warsztatów i współpracę z nasza szkołą.