Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

 

W czwartek, 20 maja br. dzieci z Publicznego Przedszkola w Jaroszowie wraz  z wychowawczynią  odwiedziły bibliotekę.

Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. To była pierwsza wizyta dzieci, które zobaczyły w jednym miejscu tak wiele książek. Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką oraz z pracą bibliotekarki. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać.  Poznały zasady wypożyczania książek. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania bajek razem z p. bibliotekarką

Na zakończenie dzieci otrzymały w prezencie kolorowe zakładki do książek i obiecały często odwiedzać to ciekawe miejsce.

Spotkanie odbyło się w radosnej i pełnej uśmiechów atmosferze, umożliwiło dzieciom bezpośredni kontakt z książką.