Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat
Janusz Korczak

Dzień Dziecka to jeden z najbardziej radosnych dni w roku. Wszystkie dzieci czekają na niego z wielką niecierpliwością. W jaroszowskim przedszkolu zawsze staramy się, by ten moment był naprawdę wyjątkowy i przyniósł naszym milusińskim mnóstwo uśmiechu. W tym roku to wyjątkowe święto obchodziliśmy na sportowo.

Oprócz tradycyjnych torów przeszkód były też zabawy z chustą animacyjną, które dzieci uwielbiają. Po tak aktywnych zabawach w przedszkolu czekały na dzieci prezenty oraz słodka niespodzianka. Przedszkolaki z wielką radością zajadały pyszne gofry z owocami.

Był to wspaniały dzień, pełen śmiechu, radości i zabawy.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023