Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

Ahoj przygodo! Dnia 20 września 2023 r. podczas ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka jaroszowskie przedszkole zamieniło się w Wyspę Piratów.

Na wstępie, dyrektor Beata Jankiewicz, złożyła wszystkim przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością czekały na fantastyczną przygodę i oto, aby stać się piratem. Przedszkolaki odnaleźli tajemniczy list zachęcający do poszukiwania ukrytego skarbu. Na piratów czekało wiele zadań ukrytych w liście. Mali piraci śpiewali piosenkę, bawili się na morzu chustą animacyjną, układali pirackie puzzle oraz ozdabiali kapelusze, aby stać się prawdziwymi piratami. Wszystkie dzieci dotarły do ukrytego skarbu, którym okazały się skrzynie z pirackimi medalami oraz poczęstunek. To był niezapomniany dzień! Arrrr!.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023