Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

Dnia 9 listopada 2023 r. dzieci z Publicznego Przedszkola w Jaroszowie obchodziły Dzień Zdrowego Śniadania.

Z tej okazji śniadanie w przedszkolu wyglądało inaczej niż zwykle. Od samego rana przygotowywane były produkty, z których dzieci w trakcie śniadania komponowały pyszne i zdrowe kanapki.  Pojawiło się wiele pomysłów na kolorowe i zdrowe jedzonko. Śniadanie było przepyszne, urozmaicone, niecodzienne …uuum palce lizać! Na stole pojawiły się kolorowe warzywa, zdrowe wędliny, sery i pasztet z ciecierzycy. Takie śniadanie daje dobry start na cały dzień, więc dzieci nabrały dużo energii i siły.

Przedszkolaki wiedzą, że śniadanie daje moc! Było pysznie, kolorowo i artystycznie. Było wesoło, smacznie i sympatycznie. Dzieci potrafiły dzielić się produktami, działać wspólnie i zgodnie. Nie bały się próbować nowych smaków. Takie śniadanie było dla nich prawdziwą frajdą. Na ich twarzach promieniał uśmiech i  zachwyt.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023