Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

Dzień Dinozaura – obchodzony w jaroszowskim przedszkolu 1 marca 2024 – był doskonałą okazją, aby przedszkolaki odbyły podróż do świata prehistorycznych gadów. Choć dinozaury wyginęły miliony lat temu, nadal budzą wielkie emocje, przede wszystkim wśród najmłodszych. 

W tym dniu dzieci obejrzały ciekawe filmy edukacyjne, z których dowiedziały się jak żyły dinozaury oraz jak wyginęły. Przedszkolaki poznały pracę paleontologa, podczas „wykopalisk”, gdzie dowiedziały się jak wyglądają szkielety niektórych dinozaurów, karmiły dinozaura, przeprowadziły ciekawy eksperyment „wulkan”.

To nietypowe święto wymagało wielu przygotowań, ale obchodzone było z wielką przyjemnością. Dzieci uwielbiają dinozaury, a zajęcia dodatkowo pobudziły ich ciekawość i zainteresowanie światem prehistorycznych stworzeń.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023