Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

Dnia 20 października 2022 r. w sali gimnastycznej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbyło się uroczyste Pasowanie Pierwszoklasistów na uczniów.

Ten dzień już na zawsze pozostanie w pamięci świeżo upieczonym uczniom. Podczas tego wydarzenia Pierwszakom towarzyszyli Rodzice, dyrektor szkoły Beata Jankiewicz,  wicedyrektor Violetta Posłuszna - Koziałkowska,  radna Krystyna Lewicka oraz przewodniczący Rady Rodziców Remigiusz Wołowiec.

Uroczystość Pasowania rozpoczęła się klasycznym i dostojnym polonezem. Dzieci wzorowo zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Publiczność nagradzała dzielnych Pierwszaków gromkimi brawami. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz Pasowanie na Uczniów, którego dokonała dyrektor szkoły. W ten sposób, Pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów. 

Piękne dyplomy, wspaniałe książki, kuferki ucznia oraz słodkie upominki trafiły do uczniów klas pierwszych. Dzieci otrzymały również życzenia i upominki od radnej Krystyny Lewickiej.

Te ważne chwile związane ze szkołą utkwią im na długo w pamięci. Na pewno uczniowie będą starali się „swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość Rodzicom i Nauczycielom”.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023