Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2022 by GPIUTMD

W piątek - 28.10.2022 r.  – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie, wśród uczniów z klas IV – VIII przeprowadzono wybory na Rzecznika Praw Uczniów.

W tegorocznym głosowaniu wzięło udział 91% uczniów i po przeliczeniu kart do głosowania okazało się, że nową Rzeczniczką została nauczycielka języka angielskiego – Joanna Pietras, która zastąpiła na tej funkcji p. Agnieszkę Nowacką.

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała opiekun Samorządu Uczniowskiego - Monika Bytnar-Gołembiowska oraz uczennice z Komisji Wyborczej – Anna Kowalczyk (radna Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz przewodnicząca kl. 7a), Oliwia Szczepanek (zastępca przewodniczącej kl. 7a) oraz Julia Miklaszewska (przewodnicząca kl. 6a).

Przypominamy:

RZECZNIK PRAW UCZNIA to nauczyciel, którego rola polega na przestrzeganiu praw  i obowiązków ucznia, rozwiązywaniu konfliktów na płaszczyźnie uczeń-nauczyciel oraz nauczyciel-uczeń. Jest osobą ułatwiającą podmiotowe traktowanie uczniów w procesie dydaktyczno-wychowawczym.

JAK SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z RZECZNIKIEM? - Najlepiej spotkać się z nim osobiście, bo w bezpośredniej rozmowie najłatwiej jest wszystko wyjaśnić. Można to zrobić nawet na przerwie i wtedy umówić się na spokojną rozmowę w dogodnym dla obu stron czasie.

Szukaj

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023