Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2024 by GPIUTMD

 

Czy wiesz, że rocznie w Polsce wybucha ponad 6000 pożarów lasów?  Czy wiesz, że 77% tych pożarów powstało z winy człowieka?

We wrześniu 2023 r., uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie włączyli się w ogólnopolską kampanię ph. „PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA”. Kampania polega na przytulaniu się do drzewa, otaczanie go swoją miłością i wykonywanie zdjęć z tego wydarzenia, publikowanie ich i przesłanie  do organizatora.

Dzięki takiemu działaniu, drzewa będą czuły się bezpieczniej, a my sprawimy, że takimi małymi gestami jesteśmy wstanie pokazać całej Polsce, że sprzeciwiamy się celowym podpaleniom lasów. Dzięki akcji  PRZYTULENIA SIĘ DO DRZEWA nie tylko pokazaliśmy  mądrą postawę leśną, ale również zyskamy coś dla siebie. Drzewoterapia bowiem czyli zielona energia drzew ma uspokajający wpływ na każdego z nas.

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023