Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2023 by GPIUTMD

 

Gdzie ty jesteś, jesieni?
Tu jestem.
W suchych liściach
lecących z szelestem,
w barwnych liściach,
czerwonych i złotych,
co nad ziemią się kładą pokotem...

W czwartkowy poranek – 23.09.2021 - w progi jaroszowskiego przedszkola wraz z pięknie, kolorowo ubranymi przedszkolakami wkroczyła Pani Jesień. Przyniosła im piękną słoneczną pogodę. Na buziach dzieci pojawił się uśmiech.

            Żabki, Biedronki oraz Sówki powitały nową porę roku, ozdabiając podwórko przedszkolne jesiennymi darami, które dzieci przyniosły do przedszkola. W doniczkach pojawiły się kolorowe wrzosy, a parapety ozdobiły piękne pomarańczowo - żółte dynie,  jarzębina, kasztany oraz żołędzie.

Przedszkolaki, na koniec dnia, wykonały piękne prace plastyczne, którymi panie wychowawczynie ozdobiły  przedszkole.

Mamy nadzieję, że pogoda jesienna dopisze, a przedszkolaki będą mogły wybrać się na wspólne spacery i podziwiać jeszcze długo naszą Polską Złotą Jesień

Baner projektu code week

Ubezpieczenie NNW
uczniów 2022/2023