Małgorzata Szczepny - uczennica klasy VI a w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie została laureatką konkursu plastycznego pt. „Rusz z kopyta do Morawy".

Więcej…

 

W sobotę - 20 maja 2017 r. - reprezentacja szkoły podstawowej z Jaroszowa wzięła udział w X Turnieju Piłki Nożnej im. Czesława Żydka, który odbył się na boisku Unii Jaroszów.

Więcej…

 

Dnia 19 maja 2017 r. wszyscy uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie na zaproszenie organizatorów udali się na pieszą wycieczkę do Morawy na Puchar Narodów WKKW.

Więcej…

 

W czwartek - 18 maja 2017 r. - najlepsi recytatorzy edukacji wczesnoszkolnej  spotkali się w  Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaroszowie na XII Gminnym Konkursie Recytatorskim.

Więcej…

 

W Akademii Przedszkolaka urozmaicamy zajęcia o zapachy, fakturę farby i sposób nakładania jej na papier.

Więcej…

 

W środę - 17 maja 2017 r. - w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie została zorganizowana XII edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej, którego głównym celem było wyłonienie reprezentantów do konkursu gminnego.

Więcej…

 

W ramach „Zielonego Tygodnia” w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbyła się „Akcja Ukwiecania Szkoły”. To już drugi raz udało się obsadzić szkolne skrzynki pięknymi pelargoniami bluszczolistnymi.

Więcej…

 

W ramach projektu edukacyjnego „ Z ekologią na ty – zrób coś z niczego” gimnazjalistki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 15 maja 2017 r. zorganizowały zajęcia dla najmłodszych uczniów szkoły promujące ekologię.

Więcej…

 

Pięćdziesięciu uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 12.05.2017 r. wzięło udział w akcji „Polska Biega”.

Więcej…

 

Uczennice Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięły udział w XIII Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej „Muzyka Łączy Europę”, który został zorganizowany 12.05.2017 r.  przez nauczycieli z Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu w SCK. Kornelia Łabędzka zajęła w nim III miejsce.

Więcej…

 

Z inicjatywy nauczycielki – Joanny Pietras w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie w dniach 8 – 11 maja 2017 r. został zorganizowany Tydzień Języków Obcych.

Więcej…

 

W środę - 10.05.2017 r. - dzieci z grupy ,,Pszczółek” jaroszowskiego przedszkola wraz z wychowawczynią - Dorotą Gacek wybrały się na wycieczkę do biblioteki szkolnej.

Więcej…

 

Gdy pogoda troszkę gorsza, a słoneczko chowa się za chmurkami, dzieci z Akademii Przedszkolaka tworzą piękne obrazki „kółeczkowe”.

Więcej…

 

W sobotę - 6 maja 2017 r. – 40  - osobowa reprezentacja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w Biegu Pamięci w Rogoźnicy.

Więcej…

 

W sobotnie przedpołudnie - 06.05.2017 r. - na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Wałbrzychu odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Wałbrzychu.

Więcej…

 

W piątek - 5 maja 2017 r. - grupa gimnazjalistów w Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie realizująca projekt pn. „Pielęgnuj drzewa, a wydadzą owoce, czyli jak dbać o historię rodziny i własnego regionu" w składzie: Zuzanna Kawiak, Zofia Malinowska, Amelia Grabowiec oraz Robert Kobyłczyk, spotkała się w Bibliotece Publicznej w Strzegomiu z pasjonatem historii - panem Markiem Żubrydem, w celu zgromadzenia informacji o strzegomskich kronikach oraz tajnikach kronikarstwa.

Więcej…