Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla przedszkolaków z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Jaroszowa.

Więcej…

 

Dnia 31 maja 2018 r. dla jaroszowskich przedszkolaków z grupy „Pszczółek” i „Biedronek” zostały zorganizowane zajęcia sportowe na boisk Orlik.

Więcej…

 

W maju i w czerwcu w grupie „Pszczółek” swoje urodziny świętowali: Antosia, Dawid, Volodymyr oraz Joasia.

Więcej…

 

W przedpołudnie 29.05.2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Udaninie odbył się X powiatowo-diecezjalny Przegląd Piosenki Misyjnej.

Więcej…

 

Tradycją stało się, że wiosną  każdego roku Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie jest organizatorem Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

Więcej…

 

To nietypowe święto zainicjowali 28.05.2018 r. uczniowie z klasy II a z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W słoneczny piątek - 25.05.2018 r. - w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany IV Festiwal Teatrzyków Dziecięcych.

Więcej…

 

W dniu 24 maja 2018 r. odbyła się II Debata Samorządowa z udziałem Burmistrza Strzegomia Zbigniewa Suchyty i jego zastępcy – Wiesława Witkowskiego.

Więcej…

 

Dnia 23 maja 2018 r. w 73. rocznicę wyzwolenia Obozu Koncentracyjnego Gross Rosen odbył się XI Rajd Gwiaździsty zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie.

Więcej…

 

W środę – 23 maja 2018 r. – w SCK został zorganizowany XIV Festiwal Piosenki Anglojęzycznej „Muzyka Łączy Europę”.

Więcej…

 

Uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. „Orzeł Biały – nasza duma”.

Więcej…

 

Ostatnie tygodnie roku szkolnego obfitują we wszelkiego rodzaju podsumowania. We wtorek – 22 maja 2018 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie uczniowie z klas 4 podsumowali całoroczny projekt edukacyjny ph. „Przyjaźń między dzieckiem a dorosłym. Myśli Janusza Korczaka inspiracją do kształtowania własnego charakteru”.

Więcej…

 

W tym roku szkolnym uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie mogli sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę z języka angielskiego w międzynarodowym konkursie „The big challenge”.

Więcej…

 

Dnia 22 maja 2018 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się Konkurs Matematyczny dla uczniów z klas I – III SP ph. „Mistrz matematyki”.

Więcej…

 

W dniu 22.05.2018 r. zostały zrealizowane następne zadania w ramach projektu edukacyjnego pt. „Savoir vivre – Jak Cię widzą, tak Cię piszą”.

Więcej…

 

Dnia 25 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie pod hasłem „A TY co wiesz o Korczaku”.

Więcej…