Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Jaroszowie było zorganizowane 22 czerwca 2018 r. na podwórku szkolnym w dwóch odsłonach.

Więcej…

 

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,
wtedy dopiero wszystko się zaczyna”

ks. Jan Twardowski

W czwartkowe popołudnie - 21.06.2018 r. – o godz. 16.00 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie zostało zorganizowane uroczyste pożegnanie tegorocznych Absolwentów.

Więcej…

 

Dnia 24 kwietnia 2018 r. uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego ph. „BIG BEN”. Tuż przed zakończeniem roku szkolnego do szkoły zostały przysłane wyniki uczniów.

Więcej…

 

„Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia”
Seneka Młodszy

Kilkadziesiąt ważnych wydarzeń opisanych na szkolnej stronie internetowej, w mediach gminnych i powiatowych oraz kronice szkolnej – jest o czym mówić i pisać jeśli chodzi o mijający rok szkolny 2017/2018 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie. W środowe popołudnie - 20 czerwca 2018 r. o godz. 16.00 – zostało zorganizowane spotkanie podsumowujące pracę dydaktyczną i wychowawczą  szkoły.

Więcej…

 

W środę - 20 czerwca 2018 r. - uczniowie z klasy IIIa i klasy IIIb z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Jaroszowa wraz z wychowawczyniami - Anną Madej i Elżbietą Szczepanik odbyli wyjątkową wędrówkę po zakamarkach nieczynnej Kopalni Węgla Kamiennego „Thorez”  w Wałbrzychu, przekształconej obecnie w Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia”.

Więcej…

 

W środę - 20.06.2018 r. - w sali Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Centrum Nauki i Sztuki STARA KOPALNIA w Wałbrzychu miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie literackim „Mój Mistrz”.

Więcej…

 

W dniu 19 czerwca 2018 r. klasa 6a z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie pojechała  wraz opiekunami na wycieczkę, która była nagrodą w konkursie.

Więcej…

 

W dniu 19.06.2018 r. uczniowie z klasy III b wraz z wychowawczynią Elżbietą Szczepanik, korzystając z zaproszenia rodziców i dziadków Gabrysia Nowaka - ucznia tej klasy, wybrali się z wizytą do ich gospodarstwa, położonego niedaleko szkoły w Jaroszowie.

Więcej…

 

Uczniowie z klasy I i II z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczyniami i rodzicami - dnia 18 czerwca 2018 r. - odwiedzili Młyn w Siedlimowicach, który jest własnością Państwa Witolda i Iwony Markiewiczów.

Więcej…

 

Bardzo wyczekiwaną przez najmłodszych czytelników i aktyw biblioteczny działający w bibliotece szkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie jest „Noc Bibliotek” – nocna impreza, która w tym roku została zorganizowana 16 – 17 czerwca.

Więcej…

 

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, w dniach 13 – 15 czerwca 2018 r. starsi uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Krakowa, Zakopanego i parku Energylandia w Zatorze.

Więcej…

 

W piątek - 15 czerwca 2018 r. - w ramach spotkania integracyjnego uczniowie klasy III b wraz z rodzicami oraz wychowawczynią - Elżbietą Szczepanik uczestniczyli w klasowym grillu u państwa Skierów w Bartoszówku.

Więcej…

 

Dnia 15 czerwca 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został przeprowadzony Szkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas III. Celem konkursu było wyłonienie ucznia, który otrzyma tytuł „Mistrza Przyrody”.

Więcej…

 

W piątek - 15 czerwca 2018 r. -  przedszkolaki z grupy  „Biedronek”  wybrały się na wycieczkę do sali zabaw ,,Leśna Kraina” w Strzegomiu.

Więcej…

 

Dnia 14.06.2018 r. przedszkolaki z grupy ,,Biedronek’’ wybrały się na wycieczkę do miejscowego sklepu ,,U Matiego’’ w Jaroszowie.

Więcej…

 

Tydzień przed zakończeniem roku szkolnego - 12-13 czerwca 2018 r. – uczniowie z klasy 4b z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczynią – Joanną Pietras wybrali się na wycieczkę do sąsiedniej gminy.

Więcej…