Akademia Przedszkolaka przedstawia: TO TAKIE PROSTE!

Więcej…

 

W poniedziałek - 23 stycznia 2017 r. - w jaroszowskim przedszkolu swoje 5. urodziny obchodził FILIPEK SZEWCZYK z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

W czwartek - 19. 01 2017 r. – w ramach Akademii Przedszkola odbyły się zajęcia przyrodnicze.

Więcej…

 

Spadł długo oczekiwany przez wszystkich śnieg. Dzięki sprzyjającej pogodzie uczniowie kl. II b SP w dniach 18 – 19 stycznia 2017 r. mogli zdobyć kolejną sprawność sportową: saneczkarza.

Więcej…

 

Jak zawsze, społeczność Jaroszowa i okolicznych wsi włączyła się w to piękne dzieło.  Już po raz siódmy – 15 stycznia 2017 r. - w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie został zorganizowany „sztab pomocniczy” Strzegomskiego Centrum Kultury.

Więcej…

 

Ważnym wydarzeniem w I semestrze nauki są szkolne eliminacje XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”, które zostały zorganizowane 13.01.2017 r. w bibliotece szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole realizujemy wiele zadań w zakresie bezpieczeństwa i profilaktyki. Jednym z realizowanych zadań jest udział uczniów w konkursie literackim „Rywalizujemy na słowa” w ramach Konkursu Ogólnopolskiego „Bezpiecznie Tu i Tam”.

Więcej…

 

Zajęcia kulinarne w Akademii Przedszkolaka odbywają się zamiennie z zajęciami przyrodniczymi.

Więcej…

 

Pragniemy poinformować, że uczennica klasy 2 Gimnazjum Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, Zuzanna Kawiak, zdobyła wyróżnienie w pierwszym etapie OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „JANUSZ KORCZAK - ŚLADY PAMIĘCI" organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie za zestaw fotografii pt. „Czytanie Korczaka”.

Więcej…

 

W Akademii Przedszkolaka w ramach edukacji teatralnej została przygotowana zabawa tematyczna czyli teatralne warsztaty dla najmłodszych.

Więcej…

 

Dzieci z Akademii Przedszkolaka w poniedziałek - 9 stycznia 2017 r. -  poznały masę solną i doskonale bawiły się nią na zajęciach plastycznych. Zabawa była przednia, a „ulepianki” sprawiły im wiele radości i satysfakcji.

Więcej…

 

Za oknami biało, mróz także dopisał, a w przedszkolu w Jaroszowie bardzo ciepło i przytulnie. Dzieci z Akademii Przedszkolaka pamiętają o ptakach zimujących u nas, którym wcale nie jest łatwo przetrwać szczególnie, gdy śnieg przykryje roślinki będące ich pożywieniem.

Więcej…

 

Są święta w naszym kalendarzu najdroższe i najbliższe, bo wywołują falę marzeń najczulszych i najmilszych. Ich dziwny czar ten nastrój stwarza dla życia najważniejszy, rozlewa się na ludzkich twarzach uśmiechem najpiękniejszym. Ten nastrój wszystkim się udziela, ogarnia serca, dusze radością szczęścia i wesela i czystych, wielkich wzruszeń” - Krystyna Chojecka „Ten nastrój”.

Więcej…

 

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna i magii. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Ze świętami związane są liczne tradycje, a jedną z nich jest wspólne dzielenie się opłatkiem.

Więcej…

 

Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie mieli okazję, aby uczyć się i doskonalić jazdę na łyżwach na strzegomskim lodowisku.

Więcej…

 

Ponad 20 tysięcy monet (dokładnie 20 442 monety) o łącznej kwocie 541 zł 18 gr zebrali uczniowie, rodzice i nauczyciele w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie podczas tegorocznej akcji GÓRA GROSZA organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom” na terenie całej Polski.

Więcej…