Przedszkolaki z grupy „Pszczółek” z ZSP w Jaroszowie wraz z nadejściem wiosny wzbogaciły swój kącik przyrodniczy o własnoręcznie posadzoną cebulę.

Więcej…

 

„Słonko świeci już wesoło, trawka już zieleni się!
Wszystkie dzieci, wszystkie wkoło, bardzo cieszą się”

Jaroszowskie przedszkolaki z grupy „Biedronek”, „Pszczółek” i „Muchomorków” 4 kwietnia 2018r. świętowały przybycie Pani Wiosny w tradycyjnym Wiosennym Przemarszu.

Więcej…

 

Dnia 4 kwietnia obchodzimy Dzień Tęczy.

Więcej…

 

W środę – 28 marca 2018 r. – zapach wiosennych dekoracji oraz wypieków rozniósł się w  Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

Czas Świąt Wielkanocnych jest związany przede wszystkim z tradycją malowania pisanek. Pracowite przedszkolaki z grupy ,,Biedronek” z ZSP w Jaroszowie, postanowiły zrobić pisanki wspólnie z rodzicami, których  zaprosiliśmy do udziału w zajęciach.

Więcej…

 

Uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie z klasy V, 2 gimnazjum i część uczniów z klasy IV – w każdy poniedziałek uczestniczą w lekcjach wychowania fizycznego, które odbywają się na strzegomskim „Delfinku”.

Więcej…

 

Przygotowania do świąt wielkanocnych idą „całą parą”.

Więcej…

 

Uczennica klasy 2A z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie – Nadia Świątek odebrała dyplom i nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym ph. „Ulubieńcy spektakli teatralnych”.

Więcej…

 

Aura tego roku jest kapryśna, a śnieg i mróz nawet w Pierwszy Dzień Wiosny (21 marca) nie dały o sobie zapomnieć. Zupełnie inaczej, bo radośnie, wiosennie i kolorowo było w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie podczas VI Wiosennego Przeglądu Młodych Talentów.

Więcej…

 

Dnia 22 marca 2018 r. w sali lustrzanej Świdnickiego Ośrodka Kultury odbyły się eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego „Pegazik”.

Więcej…

 

Dzień Nowych Technologii w Edukacji - to inicjatywa Ministerstwa Edukacji Narodowej. Swoje umiejętności mieli okazję sprawdzić uczniowie z klasy 2a z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Tradycją jest, że Strzegomskie Centrum Kultury w marcu, organizuje cykl „Spotkań z Teatrem”. W ramach tych spotkań przedszkolaki z całej gminy uczestniczą w Konfrontacjach Poetyckich Przedszkolaków. Dnia 20.03.2018 r. dzieci z Jaroszowa także wzięły udział w tej uroczystości.

Więcej…

 

W dniu 16 marca 2018 r. uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w uroczystym otwarciu krytej pływalni „Delfinek” w Strzegomiu.

Więcej…

 

W piątek  16 marca 2018 r. jaroszowskie przedszkolaki odwiedziła pani Ewa Plizga – mama jednego z przedszkolaków z zawodu fryzjer - stylista.

Więcej…

 

W dniu 15 marca 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany konkurs języka angielskiego dla uczniów z klas I-III  szkoły podstawowej ph. English is fun”.

Więcej…

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie systematycznie współpracuje ze strzegomskim Komisariatem Policji w ramach profilaktyki i prewencji.

Więcej…