W naszym przedszkolu dnia 27.03.2017 r. swoje 5. urodziny obchodziła Paulinka Smoleńska z grupy ,,Pszczółek”.

Więcej…

 

Wielkim sukcesem uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie zakończył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Teatrze dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych zorganizowany 27 marca 2017 r. przez Strzegomskie Centrum Kultury.

Więcej…

 

Dnia 24 marca 2017 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie w ramach programu profilaktycznego szkoły zostały przeprowadzone pogadanki.

Więcej…

 

W dniach 23 i 24 marca 2017 r. zakończyły się w Świdnicy eliminacje powiatowe XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

Więcej…

 

Dnia 23 marca 2017 r. uczniów klasy II b odwiedził kolejny rodzic, który z wielką przyjemnością czytał dzieciom książkę i opowiedział o swojej pracy. Gościem tym była pani Katarzyna Kaczmarzyk - mama Filipa Lasaka, która pracuje w jednym ze strzegomskich banków.

Więcej…

 

W marcu swoje szóste urodzinki obchodziła Karolinka, Maciuś i Ignaś.

Więcej…

 

W jaroszowskim przedszkolu wiele się dzieje! Tym razem w środę - 22.03.2017 r. - przedszkolaki z grupy ,,Pszczółek”  postanowiły przygotować smaczne, kolorowe wiosenne kanapki.

Więcej…

 

Dzieci i młodzież z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie już po raz piąty w wyjątkowy sposób uczcili Pierwszy Dzień Wiosny, czyli 21 marca, promując swoje talenty podczas V Wiosennego Przeglądu Talentów.

Więcej…

 

Budząca się do życia przyroda - pierwsze przebiśniegi, krokusy, śpiewające skowronki  - przypominają nam  o nadejściu nowej pory roku. Pierwszy Dzień Wiosny  jest jednym z bardziej wyczekiwanych dni w roku przez dorosłych oraz dzieci.

Więcej…

 

Więcej…

 

Więcej…

 

W dniu 17.03.2017 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie został pokazany uczniom z klas 4-6 SP i 1-3 GIM spektakl profilaktyczny pt. „Tysiąc lajków”, przygotowany przez Teatr Profilaktyczno-Edukacyjny „MORALITET” z Krakowa.

Więcej…

 

Dolnośląska Federacja Sportu wraz ze Szkolnym Związkiem Sportowym od stycznia do listopada 2017 r. realizują jako operatorzy w województwie dolnośląskim program Szkolny Klub Sportowy.

Więcej…

 

Dnia 16.03.2017 r. w Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu odbyła się V Międzygimnazjalna Olimpiada Języka Angielskiego, do której zakwalifikowało się dziesięciu najlepszych uczniów z gminy Strzegom. Gimnazjum w Jaroszowie reprezentowały dwie uczennice klasy II: Zofia Malinowska i Zuzanna Kawiak.

Więcej…

 

W dniu 14.03.2017 r. w Hali Lekkoatletycznej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu odbył się półfinał XIII Dolnośląskiego Konkursu Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży pn. „Uczę się bezpiecznie żyć 2017", w którym udział wzięli uczniowie reprezentujący placówki oświatowe z terenu 41 gmin.

Więcej…

 

W dniu 14 marca 2017 r. w sali gimnastycznej w Jaroszowie zostało zorganizowane spotkanie rekrutacyjne dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat i ich rodziców.

Więcej…