Przedszkolaki z grupy ,,Biedronek’’ przez pierwszy tydzień października poznawały owoce i warzywa, gdyż jesień to doskonały czas na owocowe zbiory i kształtowanie u dzieci prawidłowych zasad odżywiania.

Więcej…

 

Uczniowie z klasy 2a z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczynią Barbarą Zbrożek zachęcają - Uśmiechnij się!

Więcej…

 

Dnia 5 października 2017 r. na boisku Orlik przy SP nr 3 w Strzegomiu odbył się turniej w ramach Mistrzostw Gminy w piłce nożnej chłopców.

Więcej…

 

Zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej rozwijają percepcję wzrokowo - słuchową, pozwalają samodzielnie rozwiązywać zadania z natychmiastową oceną w postaci np. dźwiękowej.

Więcej…

 

W piątek - 29.09.2017 r.– najmłodsza grupa z Publicznego Przedszkola w Jaroszowie „BIEDRONKI” wraz z wychowawczynią Joanna Kohut-Szymczyk odwiedziły bibliotekę szkolną i panią Monikę Bytnar- Gołembiowską.

Więcej…

 

W piątek – 29.09.2017 - dzieci z jaroszowskiego przedszkola z grupy „Pszczółek” w ramach tematu „W jesiennym sadzie” poznawały owoce.

Więcej…

 

Wrześniowa słoneczna pogoda dopisała trzecioklasistom, którzy 29 września 2017 r. wraz z rodzicami i wychowawczynią - Elżbietą Szczepanik świętowali Dzień Chłopaka podczas spotkania przy grillu. Imprezę zorganizowała Klasowa Rada Rodziców w ogrodzie u państwa Balcerzaków w Rusku.

Więcej…

 

W czwartek - 28 września 2017 - na obiektach OSiRw Strzegomiu odbył się coroczny turniej eliminacyjny do rozgrywek powiatowych w piłkę nożną dla chłopców klas VI i młodszych.

Więcej…

 

W środę – 27.09.2017 - w Publicznej Szkole Podstawowej w Jaroszowie odbył się Międzyklasowy Turniej w piłce nożnej. Wzięli w nim udział uczniowie z klas IV i V.

Więcej…

 

Jesień to barwna pora roku, która stwarza szerokie możliwości w zakresie  zajęć dydaktycznych i rozrywek dla dzieci, dlatego 27 września 2017 r  najmłodsza grupa dzieci - ,,Biedronki’’ - przy współpracy pani Elżbiety Gaduli z filii Biblioteki Publicznej w Strzegomiu, poznałycharakterystyczne cechy przyrodnicze tej pory roku.

Więcej…

 

W środę rano - 27 września 2017 r. - 45 uczniów z klasy 7 SP oraz 2 i 3 gimnazjum wraz z nauczycielami wyjechało na wycieczkę edukacyjną do Wrocławia na zajęcia akademickie w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

Więcej…

 

Zajęcia dodatkowe dla jaroszowskich przedszkolaków to między innymi radość tworzenia. Dzieci bardzo lubią pracować z masami plastycznymi. Dzieciom udało już zrobić jeżyki z masy solnej i patyczków. Wszyscy chętnie włączyli się w zajęcia, a efektem zaangażowania są jeżyki, które ozdabiają naszą salę.

Więcej…

 

We wrześniu w grupie ,,Pszczółek” swoje czwarte urodziny świętował Oliwierek oraz piąte urodziny obchodził Mateuszek.

Więcej…

 

Wolontariusze z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, po raz drugi włączyli się w Tydzień Aktywności Mieszkańca Strzegomia i na zaproszenie pani Eugenii Zasińskiej - przewodniczącej Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów - uczestniczyli w „V Marszu Kapeluszowym”.

Więcej…

 

W dniu 21.09.2017 w Stanowicach odbył się Turniej Piłki Nożnej pod patronatem posłanki Moniki Wielichowskiej i senatora Wiesława Kiliana.

Więcej…