Uczniowie z klasy I A i II A  z ZSP w Jaroszowie wraz z wychowawczyniami wyjechali do Teatru Animacji w Cieplicach, aby obejrzeć adaptację starej, japońskiej baśni „Królewski wróbel”.

Więcej…

 

W Międzynarodowym Dniu Wolontariusza - 5 grudnia 2017 r. - w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie opiekun Koła Wolontariatu - Sylwia Chrut-Rudnicka  podziękowała swoim Wolontariuszom za prace na rzecz środowiska lokalnego.

Więcej…

 

Przedszkolaki z ZSP w Jaroszowie 05.12.2017 r. wyjechały na wycieczkę do wrocławskiego centrum nauki Humanitarium.

Więcej…

 

Barbórka to jedna z wielu uroczystości, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jaroszowie. Ten dzień jest okazją, by docenić ciężką pracę górników.

Więcej…

 

Zgodnie z tradycją - 30 listopada 2017 r. - w wigilię świętego  Andrzeja uczniowie kl. III b z ZSP w Jaroszowie przeżyli wspaniały dzień, pełen wróżb, magii, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów.

Więcej…

 

W czwartkowe przedpołudnie - 30.11.2017 r. - przedszkolaki  z niecierpliwością oczekiwały przyjazdu strażaków z OSP w Jaroszowie.

Więcej…

 

Na zaproszenie pani kierownik Sabiny Kubackiej z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Strzegomiu, 28.11.2017 r. - po raz czwarty wolontariusze z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego z Jaroszowa (Wiktoria Guzera, Wioletta Kardynał, Adrianna Dubielczyk, Martyna Tomiczek) wraz z opiekunem Koła Wolontariatu - Sylwią Chrut-Rudnicką wzięły udział w zabawie integracyjnej.

Więcej…

 

Piątek - 24.11.2017 r. – był wyjątkowym dniem, bo wszystkie przedszkolaki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z panią dyrektor Beatą Jankiewicz, wicedyrektor Violettą Posłuszną- Koziałkowską oraz zaproszonymi Mamami i Misiowym Gościem uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Więcej…

 

Dnia 24 listopada uczniowie kl. III b z ZSP w Jaroszowie obchodzili  Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Więcej…

 

Dnia 24.11.2017 r.  uczniowie z klasy Ia ZSP w Jaroszowie wraz z Rodzicami i wychowawczynią Dominiką Pieszko przeżyli wspaniały Wieczór Andrzejkowy -pełen magii, wróżb, zabaw i tańca przy dźwiękach znanych przebojów.

Więcej…

 

W dniu 22.11.2017 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie wśród uczniów z klas 4 – 7 szkoły podstawowej i 2 - 3 gimnazjum zostały przeprowadzone wybory na radnych do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Strzegomiu.

Więcej…

 

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego działającego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie we wtorek – 21 listopada 2017 r. – zorganizowano happening w ramach Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

Więcej…

 

Dnia 14 listopada 2017 r. w Publicznym Przedszkolu w Jaroszowie odbyła się uroczystość  „Pasowania na przedszkolaka”.

Więcej…

 

Przez całe życie człowiek ma styczność z różnorodnymi dźwiękami. Jedne brzmią dla niego przyjemnie i kojąco, drugie mogą spowodować nieprzyjemne odczucia. Tak czy i inaczej dźwięki wywierają wpływ na istotę ludzką, kształtują wyobraźnię muzyczną, tym bardziej, jeśli we wczesnym etapie rozwoju, wyposaży się młodego człowieka w niezbędne umiejętności, wiedzę i nawyki słuchowe.

Więcej…

 

Strzelnica w Starych Bogaczowicach była miejscem, gdzie 12.11.2017 r. rozegrał się konkurs strzelecki, będącym elementem projektu pt. „100 strzałów dla Niepodległej”, prowadzonego przez Związek Strzelecki ze Strzegomia, pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej z inicjatywy absolwenta ZSP w Jaroszowie – Błażeja Kołodzieja.

Więcej…

 

W sobotnie południe - 11.11.2017 r. - w strzegomskiej Bazylice Mniejszej odbyły uroczystości religijno-patriotyczne związane z obchodami 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Więcej…